O firmie

Nazywam się Mirosław Ruczyński, od piętnastu lat jestem audytorem energetycznym, od jedenastu lat prowadzę własną firmę audytorską pod nazwą MR TERMO Mirosław Ruczyński.

Wykonałem ponad osiemdziesiąt audytów energetycznych i remontowych, dla których Inwestorzy uzyskali dofinansowanie z Funduszu Termomodernizacji i Remontów z Banku BGK.

Wszystkie moje audyty zostały pozytywnie zweryfikowane w ramach procesu przyznawania premii termomodernizacyjnej i remontowej, mam 100% skuteczność.

Jestem autorem blisko stu pięćdziesięciu audytów, które pozwoliły Jednostkom Samorządowym oraz Inwestorom prywatnym na przeprowadzenie efektywnych termomodernizacji oraz uzyskanie wielomilionowych dotacji z różnych źródeł.

Moje nazwisko wpisane jest na listę sprawdzonych audytorów energetycznych prowadzoną przez Zrzeszenie Audytorów Energetycznych ZAE w Warszawie .

Poprzez współpracę z moją firmą mają, Państwo gwarancję otrzymania profesjonalnych i rzetelnych informacji, jak właściwie przeprowadzić kompleksową termomodernizację oraz pozyskać środki na jej wykonanie.

Zapraszam do współpracy

mgr inż Mirosław Ruczyński